HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto
EuroTELEFONOferta dla firm | Numery DID | EuroTELFON softphonePodłączenie | Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto | Jeśli chcesz kupić sprzęt do obsługi konta EuroTELEFON kliknij tutaj.Sklep z zabawkami

Możemy zaoferować 2 rodzaje kont. Wykupienie konta dowolnego typu wiąże się z automatycznym przyznaniem numeru telefonicznego w sieci EuroTELEFON (VN), który pozwala na wykonywanie połączeń wewnątrz naszej sieci oraz do sieci stacjonarnych, mobilnych i do innych sieci VoIP.  Możesz nawet użyć telefonu Video do połączeń video-fonicznych w naszej sieci oraz do wysyłania SMSów do innych sieci telefonicznych (według cennika) oraz do innych abonentów naszej sieci - jak zwykle za darmo.
bullet EuroTELEFON, czyli płać-gdy-dzwonisz klasyczne, supertanie konto przedpłacone.
bullet Oferta dla firmy małej, średniej i dużej.
bullet Programy EuroTELEFON typu softphone dla PC i dla telefonów mobilnych.

Połączenia do większości krajów wykonywane są z prezentacją numeru dzwoniącego (CLIP). Dotyczy to również Polski, a w szczególności połączeń do Polskich sieci komórkowych. Cena tych połączeń jest jedną z najniższych na rynku.

Jeśli chcemy pozwolić by abonenci innych sieci mogli do nas dzwonić, powinniśmy dodatkowo wykupić publiczny numer DID. Obecnie nasza sieć pozwala na wybranie numeru DID w 80 krajach Świata w tym w Polsce, w większości miast Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Belgii oraz innych krajach Europy (również wschodniej) oraz w Japonii, Singapurze i Australii. Możliwe jest powiązanie naszego numeru VN z więcej niż jednym numerem DID, np. w Polsce, w Estonii, i w Szwecji, co pozwoli klientom naszej firmy w innych krajach na dzwonienie do nas na lokalne numery i po ich cenach krajowego połączenia. Publiczne numery DID będzie można zainstalować z Panelu Klienta Firmowego lub z Panelu Konta Telefonicznego

Telefonia Mobilna VoIP to nasze ostatnie osiągnięcie. Udostępniamy zestaw programów typu softphone na komputer PC, na telefony pracujące pod kontrolą systemów Android, Windows Mobile, Symbian (np. Noka) oraz na telefony IPhone.

Część naszych programów stosuj specjalną technologię tunelowania połączenia co daje kilka bardzo istotnych zalet:

bullet

Programy pracują nawet w sieciach, w których zablokowana jest standardowa telefonia VoIP (np w niektórych krajach takich jak Qatar, Dubaj i inne).

bullet

Z łatwością pokonują wszelkie firewalle.

bullet

Pracują nawet w sieci o niskim transferze (GPRS, Edge).

Darmowe Funkcje dostępne w ramach konta na numerze VN: skrzynka głosowa z funkcjami dodatkowymi, połączenie oczekujące, prezentacja numeru, przekierowanie połączenia ustawiane z panelu na własnej stronie internetowej konta VN, darmowe połączenia ogólnoświatowe w ramach naszej sieci, przesyłanie faksów (zależne od urządzeń na obu końcach połączenia) , voice2email. Kliknij po więcej informacji.