HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto
EuroTELEFONOferta dla firm | Numery DID | EuroTELFON softphonePodłączenie |Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto | Jeśli chcesz kupić sprzęt do obsługi konta EuroTELEFON kliknij tutaj.Sklep z zabawkami

Konto EuroTELEFON  typu płać-gdy-dzwonisz.

Możesz dzwonić na dowolny numer na Świecie płacąc zgodnie z naszymi super-niskimi stawkami za połączenia krajowe i międzynarodowe.

Twoje konto pozwala na:
bulletdarmowe połączenia wewnątrz naszej sieci.
bulletzarządzanie kontem w komputerze.
bulletkorzystanie z Funkcji Zaawansowanych
bulletKorzystanie z telefonów komórkowych

Konto EuroTELEFON pozwala na oszczędzanie na wszelkich połączeniach telefonicznych. Nie ma żadnej umowy, nie ma żadnych opłat abonamentowych. Płacisz tylko za wykonane połączenia na dowolny numer telefoniczny w Polsce czy na Świecie, stacjonarny, czy mobilny, według naszych super niskich cen. Gdy stan Twego konta osiągnie określony limit, powiadomimy Cię, aby dać Ci szansę na dopłatę na konto korzystając z funkcji na naszej stronie internetowej.

Możesz użyć dowolnego urządzenia SIP (telefon w standardzie SIP, router lub przystawka z opcją VoIP-SIP) lub programu komputerowego typu eyeBeam, X-Ten, SJPhone itd. Można też pobrać z naszej witryny programy typu EuroTELEFON softphone na PC  oraz na telefony mobilne typu Windows Mobile, Iphone / Ipod, Symbian ( w tym Nokia) i inne, dostępne tutaj. Możesz nawet użyć telefonu Video do połączeń video-fonicznych w naszej sieci. Pomożemy Ci skonfigurować wybrany przez Ciebie program lub urządzenie SIP do współpracy z naszym systemem.  Możesz skorzystać z naszej oferty najwyższej klasy urządzeń SIP i zwiększyć korzyść ze swego szerokopasmowego połączenia do Internetu. Zakupione u nas urządzenia SIP są przez nas skonfigurowane do pracy w naszym systemie, tak byś mógł je tylko podłączyć do gniazdka i od razu dzwonić.

Połączenia do większości krajów wykonywane są z prezentacją numeru dzwoniącego  (CLIP). Dotyczy to również Polski, a w szczególności połączeń do Polskich sieci komórkowych. Cena tych połączeń jest jedną z najniższych na rynku.

Panel Użytkownika umieszczony na naszych stronach internetowych pozwala zarządzać kontem, sprawdzać historię i cenę połączeń, zarządzać Funkcjami Zaawansowanymi, które związane są za darmo z każdym kontem EuroTELEFON. Na przykład będzie możliwe dobranie publicznego numeru DID z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce oraz takich numerów z wielu innych krajów na Świecie.

Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto EuroTELEFON