HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto

O sieci telefonicznej EuroTELEFON

Sieć EuroTELEFON jest własnością firmy TKSoftware. Powstała w wyniku doświadczenia zdobytego w dziedzinie telekomunikacji przez lata naszej działalności. Stosujemy najnowocześniejszą technologię z dziedziny VoIP. Opieramy się na sprzęcie serwerowym wysokiej klasy. Mamy doskonałe połączenie w sieci europejskiej oraz amerykańskiej. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług VoIP oraz zagwarantować najwyższą jakość połączeń (połączenia klasy premium) oraz pewność, że użytkownik nie spotka się z sygnałem "linia zajęta" wynikającym często z przeciążenia bramki lub centrali innych usługodawców. Sprzedaż sprzętu pracującego w naszej sieci telefoniecznej prowadzona jest przez współpracującą z serwisem EuroTELEFON witrynę EuroTELEFON shop , która również należy do naszej firmy.

Nasza usługa spełnia wszystkie wymagania Ochrony Danych Osobowych.

O firmie

Korzenie firmy TKSoftware sięgają początku lat osiemdziesiątych, kiedy to powstał dział informatyczny w firmie prowadzącej jeden z hoteli pod Warszawą. Prace tego działu nakierowane były na stworzenie systemu informatycznego do zarządzania hotelem.

Naszym opracowaniem był pierwszy polski system bilingu dla central telefonicznych SELTA sprzedawanych  w połowie lat 80-tych przez firmę I.T.C. - Poland.

Od początku dekady lat 90-tych system zarządzania hotelami stworzony w naszym dziale informatycznym był udostępniony innym firmom hotelowym. Do dzisiaj zdobyliśmy na tyle mocną pozycję na Polskim rynku hotelowym, że w styczniu 2003 roku dział informatyczny został wyodrębniony jako osobna firma zajmująca się tylko systemami IT. W połowie roku 2005 podjęte zostały działania mające na celu uruchomienie telefonicznej sieci VoIP.

Dane firmy

Nazwa firmy: TKSoftware Tadeusz Kowalczyk
   
Siedziba:

05-830 Nadarzyn
Strzeniówka
ul. Świetlików 11
 

NIP: 534-020-39-05
   
REGON: 010247951
   
Bank: ING Bank Śląski
Nr konta: 14 1050 1924 1000 0023 0707 7459
   
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych 5528
Top