Nasz system posługuje się dwoma rodzajami kont:

Panel Konta Telefonicznego

Podstawowe Konto Telefoniczne (EuroTELEFON) przeznaczone jest dla osoby / firmy potrzebującej tylko 1 konto telefoniczne. Wyposażone jest we wszystkie zaawansowane funkcje dostępne w systemie EuroTELEFON, z wyjątkiem funkcji przeznaczonych dla firm. W panelu dostępne są funkcje tworzenia swojej książki telefonicznej, listy skróconych numerów, funkcja pobierania publicznych numerów DID z Polski i innych krajów świata, wysyłanie SMSów, nagrywanie zapowiedzi i tworzenie skrzynki voicemailowej oraz systemu przekierowań. Dostępna jest też funkcja pozwalająca na przejęcie bezpośredniej kontroli nad swoim telefonem, czyli przyjmowanie połączeń i dzwonienie przez portal. Jest też funkcja pozwalająca na zestawienie połączenia między dwoma dowolnymi telefonami poprzez swoje konto w EuroTELEFON.

Można też autoryzować dowolny numer telefonu, np. numer swojej komórki, co pozwoli na wykonywanie połączeń telefonicznych z takiego telefonu za pośrednictwem Konta Telefonicznego w EuroTELEFON. Wystarczy zadzwonić z autoryzowanego telefonu na numer (+48) 22 2569710. Zgłosi się automatyczna recepcja poprosi o wybranie języka, następnie poda stan konta i poprosi o wybranie numeru docelowego. Teraz można wykręcić numer na drugim końcu świata. Dla osób mówiących tylko po polsku mamy numer (+48) 22 2569711. Koszt takiego połączenia to koszt połączenia z naszym numerem DID (połączenie lokalne) i koszt połączenia z numerem wybranym według naszego supertaniego cennika.

Panel Konta Firmowego ET-PBX

Konto Klienta Firmowego (ET-PBX) przeznaczone jest dla firm potrzebujących więcej niż 1 konto telefoniczne. Pozwala na budowanie bardzo zaawansowanych systemów telefonicznych. Umożliwia budowanie struktury firmy nawet z uwzględnieniem oddziałów, tworzenie wewnętrznej sieci telefonicznej, automatycznej recepcji dla każdego oddziału. Pozwala na przypisanie publicznych numerów DID z Polski i innych krajów świata. Konta telefoniczne uruchomione w ramach konta firmowego mają wszystkie funkcje Konta Podstawowego EuroTELEFON plus dodatkowe funkcje wynikające z bycia elementem większego systemu. Użytkownicy kont telefonicznych należących do firmy mogą zalogować się do Panelu Konta Firmowego aby zarządzać swoimi funkcjami tak, jak główny zarządca firmy, który również powinien logować się do Panelu Klienta Firmowego.

Jeśli chcesz założyć konto firmowe kliknij tutaj.