HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto
EuroTELEFONOferta dla firm Numery DID | EuroTELFON softphonePodłączenie | Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto | Jeśli chcesz kupić sprzęt do obsługi konta EuroTELEFON kliknij tutaj.Sklep z zabawkami 

Oferta dla Firm

Darmowe Funkcje

- dostępne w ramach konta na numerze VN dowolnego typu: skrzynka głosowa, połączenie oczekujące, prezentacja numeru, przekierowanie połączenia, WebPhone, funkcja Click2Call, Callback, i szereg innych funkcji. Kliknij po więcej informacji.
 

Podstawowe konto telefoniczne dla firmy

Proponujemy standardowe konto EuroTELEFON, jednak rozliczane w cyklu miesięcznym według naszego standardowego cennika. Płatność dokonywana będzie na podstawie faktury podliczającej wykonane połączenia, wystawianej na koniec miesiąca (tryb Postpaid). Konta takie mogą mieć przypisane numery DID (numer publiczny). Pobrać je będzie można z Panelu Konta Telefonicznego dostępnego tutaj. Opłaty związane z tym kontem to jednorazowa opłata instalacyjna w wysokości 10 zł netto (+VAT), opłata abonamentowa (miesięczna) w wysokości 10 zł netto (+VAT), miesięczna opłata za numer DID (publiczne numery dostępne ze wszystkich sieci telefonicznych), w tym również opłata za numer przeniesiony do naszej sieci od innego dostawcy, oraz opłata za połączenia wychodzące do innych numerów publicznych. Tego typu umowa jest bezterminowa, a jej okres wypowiedzenia to 3 miesiące.

Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż każda nasza linia telefoniczna pozwala na prowadzenie do 2 rozmów/połączeń wychodzących jednocześnie. Jeśli na koncie tym założymy sobie publiczny numer DID (funkcja "Wirtualne numery" w panelu zarządzania kontem), będzie on pozwalał standardowo na 2 jednoczesne połączenia przychodzące/wychodzące.

Oznacza to, że po przyłączeniu naszej linii do urządzenia pozwalającego na wykorzystanie tej opcji, na jednym koncie telefonicznym będzie można prowadzić kilka jednoczesnych rozmów. Do urządzeń spełniających ten standard należą wszystkie urządzenia AVM, niektóre urządzenia Grandstream i DrayTek. Również centrale telefoniczne takie jak SLICAN CCT/MAC mogą być wyposażone w odpowiednie karty VoIP znakomicie wykorzystujące tę cechę. Dzięki temu firma posiadająca taką centralę może mieć jedno konto telefoniczne w EuroTELEFON. Firma ta będzie mogła prowadzić do 10 jednoczesnych połączeń telefonicznych wychodzących i przychodzących.

Jeśli chcesz kupić konto SuperCall, lub je doładować kliknij tutaj. Kliknij tutaj, jeśli chcesz założyć podstawowe konto EuroTELEFON dla firmy.  Po założeniu konta prosimy o informację mailem z danymi firmowymi niezbędnymi do faktury, oraz z numerem VN tego konta. Będziemy mogli wówczas ustawić je w trybie firmowym - Postpaid.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie przysłać do Państwa naszych przedstawicieli, którzy na miejscu dokonają uruchomienia kont telefonicznych.

Wirtualna centrala telefoniczna ET-PBX - Konto Firmowe

Konto Klienta Firmowego (ET-PBX) przeznaczone jest dla firm potrzebujących więcej niż 1 konto telefoniczne. Pozwala na budowanie bardzo zaawansowanych systemów telefonicznych. Umożliwia budowanie struktury firmy nawet z uwzględnieniem oddziałów zlokalizowane w dowolnym miejscu Świata, tworzenie wewnętrznej sieci telefonicznej, automatycznej recepcji dla każdego oddziału. Pozwala na przypisanie publicznych numerów DID z Polski i innych krajów świata.

Centrala ET-PBX będzie spełniała wszystkie funkcje nowoczesnej firmowej centrali telefonicznej z tą różnicą, że nie trzeba jej kupować, oraz że może objąć swoim zasięgiem dowolny obszar Świata (a nie jeden budynek). Jedyny warunek jej stosowania to stały, dobrej jakości dostęp do Internetu. Centralkę taką w pomniejszonej wersji można również podłączyć do istniejących już w firmie standardowych central telefonicznych.

Centrala zbudowana jest na bazie kont telefonicznych EuroTELEFON posiadających wszystkie zaawansowane funkcje konta EuroTELEFON, a dodatkowo będzie udostępniała funkcje niezbędne do budowania centrali, takie jak budowanie struktury firmy (oddziały, pododdziały), zakładanie linii telefonicznych dla poszczególnych oddziałów, konstruowanie recepcji, czyli wprowadzanie nagrań zapowiedzi oraz programowanie systemu zapowiedzi i przekierowań na dowolne grupy, numery wewnętrzne lub numery z poza sieci EuroTELEFON. Z poziomu Panelu Konta Firmowego ET-PBX można również monitorować połączenia telefoniczne wykonywane z lub do linii wewnętrznych w czasie rzeczywistym, oraz stosować funkcję nagrywania rozmów. Wszystkie połaczenia telefoniczne wykonywane na numery wewnętrzne są oczywiście bezpłatne.

Konta telefoniczne uruchomione w ramach konta firmowego mają wszystkie funkcje Konta Podstawowego EuroTELEFON plus dodatkowe funkcje wynikające z bycia elementem większego systemu. Użytkownicy kont telefonicznych należących do firmy mogą zalogować się do swego osobistego konta (swojej linii telefonicznej) w  Panelu Konta Firmowego aby zarządzać funkcjami dostępnymi w koncie Uzytkownika. Również główny zarządca firmy loguje się do głównego Konta Firmowego ET-PBX w do Panelu Klienta Firmowego. Dzięki temu może budować, przekształacać i monitorować działanie całej centrali.

Koszty związane z uruchomieniem i eksploatacją takiej centralki zależne są od ilości planowanych linii wewnętrznych w uruchamianej centrali, oraz wybranej formy rozliczania należności: prepaid lub postpaid.

Centrala do 50 linii wewnętrznych rozliczana w trybie prepaid obarczona jest kosztem instalacyjnym w wysokości 50 zł netto, a miesięczny koszt eksploatacji takiej centralki to 50 zł netto stałego abonamentu miesięcznego.

Centrala do 100 linii wewnętrznych rozliczana w trybie prepaid obarczona jest kosztem instalacyjnym w wysokości 70 zł netto, a miesięczny koszt eksploatacji takiej centralki to 70 zł netto stałego abonamentu miesięcznego.

Dla central z rozliczaniem należności w trybie postpaid, do powyższych wartości doliczamy 20 zł netto.

Koszt ten jest porównywalny z kosztem obsługi technicznej w standardowych centralach. Dodatkowy zysk to totalna elastyczność. Trzeba jednak brać pod uwagę, że zwykle zachodzi konieczność stosowania specjalnych telefonów IP których cena obecnie zaczyna się od ok 120 zł. Można też stosować standardowe adaptery VoIP (np. Linksys SPA-1001 lub PAP2T, adaptery Grandstream) i zwykłe aparaty telefoniczne. Cena takich adapterów zaczyna się od 80 zł na 1 linię VoIP. Oczywiście zawsze można zastosować dowolny program typu softphone zainstalowany na komputerze w tym programy dostępne z naszego portalu. Zależnie od typu programu, możemy wówczas mieć takie zaawansowane funkcje jak Video-telefon, czy nagrywanie rozmów.

Konto Firmowe ET-PBX jest zwykle rozliczane w trybie przedpłaconym, czyli prepaid.W tym trybie wypowiedzenie nastepuje z momentem zablokowania konta na skutek braku środków. Jednka istnieje możliwość podpisania umowy z 3-miesięcznym terminem wypowiedzenia oraz sposobem rozliczania w trybie postpaid.

Jeśli chcesz założyć dla swojej firmy  Konto Firmowe  czyli centralę typu ET-PBX kliknij tutaj.

Wnoszenie opłat miesięcznych - przedłużanie konta
Miesiąc rozliczeniowy liczony jest zgodnie z kalendarzem.

Jeśli konto prowadzone jest w trybie Prepaid, brak środków na koncie spowoduje zablokowanie konta.

Konta prowadzone w trybie Postpaid mają okres karencji zgodny z terminem płatności faktury, co oznacza możliwość zablokowania konta, jeśli faktura nie została zapłacona w terminie.

Opłaty można wnosić przelewem bankowym lub z portalu konta poprzez funkcję "Doładuj" / "Recharge". Płatności internetowe z panelu konta obsługiwane są przez system Płatności24@, dzięki czemu można korzystać z płatności kartami płatniczymi oraz z funkcji szybkich przelewów bankowych z większości banków funkcjonujących w Polsce.

Co potrzebujesz
Przede wszystkim konieczne jest szerokopasmowe połączenie z Internetem.  Niezbędne pasmo to minimum 128 kbs dla każdego z kierunków. Dla przykładu  z oferty TPSA, może być SDI , Neostrada (więcej niż 128), itd. Można używać również połączenia bezprzewodowego o odpowiedniej przepływności.

Do realizacji połączeń możesz użyć dowolnego urządzenia SIP (telefon w standardzie SIP, router lub przystawka z opcją VoIP-SIP) lub programu komputerowego typu X-Ten, SJPhone itd (również zainstalowanego na Pocket PC z opcją WiFI). Pomożemy Ci skonfigurować wybrany przez Ciebie program lub urządzenie SIP do współpracy z naszym systemem.  Możesz skorzystać z naszej oferty najwyższej klasy urządzeń SIP i zwiększyć korzyść ze swego szerokopasmowego połączenia do Internetu. Zakupione u nas urządzenia SIP są przez nas skonfigurowane do pracy w naszym systemie, tak byś mógł je tylko podłączyć do gniazdka i od razu dzwonić.

Można też pobrać z naszej witryny programy typu EuroTELEFON softphone na PC  oraz na telefony mobilne typu Windows Mobile, Iphone / Ipod, Symbian ( w tym Nokia) i inne, dostępne tutaj.

Usługi dodatkowe
bullet Konta indywidualne dla domu - kliknij tutaj.
   

Top