HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto
EuroTELEFONOferta dla firm | Numery DID | EuroTELFON softphonePodłączenie |Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto | Jeśli chcesz kupić sprzęt do obsługi konta EuroTELEFON kliknij tutaj.Sklep z zabawkami

Wybór numerów DID

z dowolnego kraju na świecie.

Numer DID (publiczny numer dla twego konta telefonicznego) możesz sobie łatwo i szybko zainstalować po zalogowaniu się do swego konta telefonicznego z Panelu Konta Telefonicznego lub z Panelu Konta Firmowego.

Jeśli chcesz byśmy założyli taki numer dla ciebie, przejżyj poniższy diagram pokazujący dostępne kraje i strefy w tych krajach. Wybierz sobie kraj i strefę i prześlij do nas zapotrzebowanie na nasz adres. W niektórych krajach mamy więcej niż jednego dostawcę numerów DID. W związku z tym w poniższej tabeli można znaleźć taki kraj więcej niż jeden raz. Każdy link otworzy listę prefiksów   pochodzących od danego dostawcy. Listy te mogą być różne ponieważ niektórzy dostawcy nie dostarczają pełnej listy prfiksów z danego kraju. Jeśli jednak nie znajdziesz potrzebnej Ci strefy, podaj nam miasto o które Ci chodzi, a spróbujemy znaleźć odpowiedni numer. Po otrzymaniu tych danych zweryfikujemy zamówienie w naszej firmie, następnie numer DID zostanie skonfigurowany na Państwa koncie. W wyniku tego zostanie wysłany do Państwa email z informacją o sposobie skonfigurowania urządzenia VoIP, które Państwo używacie. Pamiętaj, że możliwe jest posiadanie kilku numerów DID z różnych zakątków Świata przypisanych do jednego konta EuroTELEFON.

Numer DID jest objęty opłatą abonamentową zwykle (w zależności od kraju pochodzenia numeru) w wysokości 40 zł netto miesięcznie dla numerów z poza Polski i 5 zł netto miesięcznie dla numerów w Polsce. Opłata ta będzie naliczana na koncie użytkownika w trybie automatycznym. Dodatkowo numery DID z poza Polski obarczone są jednorazową opłatą instalacyjną w zwykle w wysokości 50 zł netto. Jeśli konto, które Państwo posiadacie prowadzone jest w trybie konta przedpłaconego (np. konto EuroTELEFON dla osób prywatnych), to należy wpierw dokonać doładowania konta korzystając z funkcji "Recharge" / "Doładuj" w swoim panelu, tak by posiadane środki na koncie były większe niż koszt abonamentu za DID wraz z opłatą instalacyjną. W przeciwnym przypadku nie będziemy w stania uruchomić dla Państwa zamówionego numeru.

Odświerz