Zadzwoń do użytkownika sieci EuroTELEFON Zadzwoń gdziekolwiek

Możesz zadzwonić za darmo do użytkownika sieci  EuroTELEFON jeśli znasz jego numer login. Wykręć ten numer w aplikacji WebDialer poniżej i ciesz się rozmową. Prosimy tylko upewnić się, że komputer ma sprawnie działający mikrofon i głośnik.

Jeśli masz konto w sieci EuroTELEFON, możesz zalogować się na to konto w aplikacji WebDialer poniżej i dzwonić dokądkolwiek na świecie. Koszt połączenia zostanie naliczony na Twoje konto. Możesz również poczekać na połączenie przychodzące, jeśli spodziewasz się telefonu, a nie możesz go odebrać w miejscu przyłączenia Twojego aparatu. Prosimy tylko upewnić się, że komputer ma sprawnie działający mikrofon i głośnik.

Identyczna aplikacja wbudowana jest w Panel Konta Telefonicznego oraz w Panel Konta Firmowego ET-PBX (jeśli zalogujesz się do tego ostatniego loginem subkonta telefonicznego).
 

Wypełnienie tego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych przez firmę TKSoftware oraz zgody na przesyłanie informacji związanych z naszą ofertą drogą elektroniczną. Dane osobowe z niniejszego arkusza są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby firmy TKSoftware w związku z obsługą klienta sieci EuroTELEFON, zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 O ochronie danych osobowych, z zachowaniem postanowień Ustawy dotyczących gwarancji ochrony przetwarzania danych.